Facebook PixelCode

Корпорація Опілля виступила офіційним спонсором змагань по ловлі карпа Carp Spirit — Dynamite Baits – 2017

14 червня, о 8:00, на водоймі Кричевичі стартував організований компанією «Нормарк Україна» турнір зі спортивної ловлі коропа Carp Spirit - Dynamite Baits - 2017.

Поборотися за призи зібралося 22 команди з 9 областей України. Прибули на Кричевичі спортсмени ще напередодні - у другій половині дня 13 червня. До 16:00 було завершено реєстрацію, після чого відбулася церемонія відкриття турніру. Закінчилася вона, як і зазвичай, підйомом прапора.

Потім було жеребкування – це один з найбільш хвилюючих моментів на будь-яких коропових змаганнях. Після жеребкування і невеликої фотосесії на фоні водойми, всі роз'їхалися по своїх секторах влаштовувати табори і готуватися до змагань.

Водойму було розбито на три зони. Всі зони «іменні», тобто у кожної є свій спонсор. Це Herbal Park, «Опілля» і VMC Carp Mystic.

Одним з найбільших трофеїв другого дня став спійманий командою Tribal Team.карп вагою 12,450 кг.

У зоні Опілля київська команда «Авангард 16» за ніч і ранок зловила 15 риб і стала лідером змагань

У зоні VMC Carp Mysticз результатом 265,690 кг перемогла команда «Wild Carp». У зоні Herbal Park кращий результат у одеської команди «Піраньї» -286,900 кг. У зоні Опілля і в загальному заліку перемогла київська команда «Авангард 16» .Их результат - 297,130 кг! Переможці та призери були нагороджені цінними призами.

Назад до блогу

Інші статті

05.03.2024
«Опілля» допомогло провести І Національні судові змагання з трудового права
6 команд молодих юристів із різних регіонів України змагались у Тернополі 3 березня в завершальному раунді І Національних судових змагань із трудового права. Захід підтримала компанія «
26.02.2024
«Опілля» взяло участь у найбільшій світовій виставці Gulfood-2024
За майже 30 років Gulfood стала передовим місцем зустрічі представників світової харчової промисловості. Тут більше 5,5 тисяч учасників із понад 120 країн експонують свою продукцію, обладнан...